BYS - ZID 1:1

13.05.2012 20:17

V předposledním zápase letošního ročníku FFL jsme se utkali s týmem Židenic. Podařilo se domluvit hřiště v Obřanech a tak někteří z nás si mohli poprvé v životě zahrát na přírodní trávě. Úvod utkání se nám vydařil. Aktivním pohybem jsme si vypracovali několik šancí, z nichž jednu využil Radim, kdy krásnou střelou k zadní tyči překonal brankáře Židenic. Potom už převzaly otěže zápasu Židenice. Začaly lépe kombinovat a častěji se dostávali k naší bráně. Nebezpečné byly zejména standardní situace, při kterých jsme měli někdy velké štěstí.

Ve druhém poločase měli navrch hráči Židenic. Nám se nedařilo navázat na začátek prvního poločasu, navíc bylo znát, který tým odehrál více zápasů na přírodní trávě. Soupeř vyrovnal z rohového kopu, kdy se míč sťastně odrazil k jednomu z útočníků Židenic, který si v zakončení věděl rady. Potom několik dobrých zákroků předvedl José a my se jen horko těžko dostávali k soupeřovi brance. S přibývajícím časem docházeli hráčům Židenic síly a několikrát jsme mohli jít do vedení. Dvakrát jsme trefili tyč a zcela osamocený Radim trefil pouze brankáře Židenic. Zápas nakonec skončil nerozhodně 1:1. Děkuji všem hráčům, kteří odvedli skvělý výkon proti Židenicím.