BYS - ZID 1:0

17.10.2010 19:44

Jedno obrovské překvapení. Do tohoto utkání jsme nastoupili v sestavě 9+1 bez možnosti střídat a s cílem, abychom co nejdéle udrželi nulu na kontě. Hráči Židenic byli do tohoto utkání v roli favorita a již od začátku utkání měli míč na svých kopačkách. Když už se Židenice dosataly ke střele, trefily vždy našeho gólmana Pavla Vechetu.My jsme jen odkopávali míče daleko od naší brány. V 25. minutě se zranil Ondra Kašpárek (ruplo mu v koleni) a my jsme neměli nikoho na střídání. Židenice nám dovolily, že může za nás nastoupit jeden cizí hráč (nastoupil Petr z MIO). Během prvního poločasu jsme také podnikli tři protiútoky, kterými jsme vystrašili soupeřova gólmana.

Ve druhém poločase hra vypadala úplně stejně jako v poločase prvním. Soupeře jsme neustále napadali a odkopávali jsme míče do bezpečí. Když se jim konečně podařilo vystřelit, míč buď letěl nad naši branku nebo do rukavic našeho brankáře. Přibližně 17 minut před koncem byl faulován Petr z MIO, který se postavil k přímému kopu a krásnou ranou vymetl soupeřovu šibenici. Potom jsme zuby nehty odolávali soupeřovu tlaku, ze kterého nic nevytěžil a my jsme po vyčerpávajícím boji vyhráli 1:0. Děkuji našim hráčům za jejich bojovnost a nasazení v tomto zápase.