BYS - SLO 2:3

02.10.2011 17:37

Ve třetím kole FFL jsme se utkali s týmem SLO na hřišti v Medlánkách. Chtěli jsme konečně Slovany porazit a proto jsme na ně vtrhli hned od začátku, ale museli jsme si taky dávat pozor na Tatu a jeho kumpány v útoku. První branku dali Slované, ale my jsme vedli. Po našem závaru v soupeřově velkém vápně si totiž jeden z jejich obránců dal hlavičkou vlastní gól. Z vedení jsme se ovšem dlouho neradovali. Po špatné domluvě mezi Vojtou a Kokinem a špatném odkopu Dominika soupeř vyrovnal. Za chvíli jsme ovšem zvýšili na 2:1, když se brankář a jeden z obránců Slovanů nedomluvili a velmi rychlý Caesar dorážkou poslal náš tým do vedení. Ke konci prvního poločasu nás podržel brankář, když vychytal Tatovu dorážku.

Hra ve druhém poločase probíhala podobně - Slované nakopávali dlouhé míče na Tatu, který se snažil zpracovávat míče pro útočníky. Naše obrana tyto pokusy zatím zneškodňovala. Asi v polovině druhého poločasu zahrál Dominik ruku ve vápně, přibližně stejná situace jako v zápase AC Milán - Plzeň. Po domluvě kapitánů Slované kopali přímý kop z hranice velkého vápna, ze kterého soupeř vyrovnal. V zápase jsme chtěli vyhrát, proto jsme se vrhli do útoku. Bohužel z dvou slibných rohů jsme neskórovali a po druhém gólu Taty se Slované dostali do vedení. Potom jsme vše hráli na útok a naše obránce jsme někdy nechali na holičkách. Soupeř trefil ke konci ještě tyč a my jsme potom nedokázali vyrovnat. Děkuji svým hráčům za bojovnost a běhavost v dnešním zápase a soupeři za bezproblémový zápas.