BYS - REB 2:0

03.10.2010 20:19

V neděli 3.10. jsme odehráli další zápas ve FFL proti Rebelům, ve kterém jsme vyhráli 2:0 a získali jsme 3 body. K velkému překvapení dorazili Vítek a Pavel Vecheta, bez kterých by výsledek vypadal zcela jinak. V prvním poločase byly příležitosti na obou stranách, ale ani jeden tým si nedokázal vypracovat pořádnou šanci. Až 10 minut před koncem Vojta odcentroval a Zdeněk jakýmsi zvláštním způsobem dopravil míč do soupeřovy brány. Rukou to opravdu nebylo:).

Na začátku druhého poločasu jsme dali druhý gól, který vstřelil po krásné individuální akci Jirka Březina. Místo toho, aby nás tento gól uklidnil, jsme začali zmatkovat v záloze, ale díky zahozeným šancím soupeře a skvělým zákrokům našeho brankáře jsme neinkasovali žádný gól. Ačkoliv měl soupeř o jednoho hráče míň, na hře to nebylo poznat a my jsme museli o výsledek bojovat až do úplného konce. Děkuji všem hráčům za jejich bojovný výkon.