BYS - RCV 5:2

30.09.2013 11:26

Ve druhém podzimním utkání jsme zvítězili nad Řečkovicemi 5:2, ale vítězství to v žádném případě nebylo jednoduché. Ještě před zápasem se nám přihodila celkem velká nepříjemnost, když si jeden z hráčů zapomněl oblečení a kopačky doma. V autě seděli ještě další tři hráči, takže jsme začátek utkání jsme museli začít v sestavě 6+1. Bránili jsme se zuby nehty a netrpělivě jsme čekali na příjezd ostatních hráčů. Oslabení jsme přežili, přesto první gól vstřelil soupeř, který využil našich zmatků v obraně. Po této brance jsme si ujasnili, kdo hraje na jakém postu, a potom jsme iniciativu v zápase převzali my. Ještě do poločasu jsme otočili skóre na svoji stranu. O vyrovnání se postaral Algi, který přesně zamířil k tyči, a o několik minut později si jeden z obránců Řečkovic dal vlastní gól po centru Algiho a důrazu Petra B.

Po přestávce se obraz hry změnil. Hru provázelo spoustu nepřesností, hrál se velmi rychlý, ale ne moc pohledný fotbal pro diváky. Prvních 20 minut jsme si vytvářeli spoustu šancí a soupeře jsme do zakončení příliš nepouštěli. Podařilo se nám vstřelit dva góly. Algi poslal zdánlivě lehký míč na bránu, brankář ho však nedokázal zkrotit a vedli jsme 3:1. O několik minut později se prosadil Caesar, který krásný dloubákem překonal brankáře - 4:1. Potom už nám docházeli síly a soupeř byl více nebezpečnější. Naštěstí dokázal vstřelit jen jeden gól. Po rohovém kopu přistál míč na břevně, odrazil se k útočníkovi Řečkovic a ten už měl snadnou práci. O pátý gól se postaral Adam, který dostal přesnou přihrávku za obranu a bez menší problému zakončil. Řečkovice byly nepříjemným soupeřem, měli rychlé protiútoky, ale dlouho jim trvalo, než se propraqcovali k nějakému zakončení. I když jsme měli jen jednoho hráče na střídání (Řečkovice 5), více jsme běhali a díky tomu jsme vyhráli. Chtěl bych všem poděkovat za poctivě odehrané utkání!