BYS - RCV 2:1

16.05.2011 09:42

V sedmém zápase FFL jsme tentokrát hráli v Medlánkách, kde jsme porazili tým Řečkovic 2:1. Již ze začátku zápasu jsme soupeře zatlačili na jejich vlastní polovinu a vytvořili jsme si několik slibných šancí, které ovšem neskončili gólem. Soupeř naše neproměněné potrestal pěknou akcí, kdy se jeden ze záložníků Řečkovic šikovně prokličkoval mezi několika našimi hráči a vstřelil úvodní gól. Naštěstí jsme se brzy vzpamatovali a znovu jsme si začali vytvářet šanci, ale Ondrova střela ze střední vzdálenosti skončila na břevně, potom se odrazila na čáru, ale bohužel nikdo od nás nedokázal míč dotlačit do soupeřovy branky. Naštěstí minutu před koncem prvního poločasu jsme vstřelili góla do šaten, kdy Jirka poslal perfektní přihrávku Radimovi, který vstřelil míč ke vzdálenější tyči.

Ve druhém poločase jsme neměli tak výrazný tlak, jako v tom prvním, ale přesto jsme měli menší převahu. ze začátku měl soupeř několik šancí, ale Pavel nás v brance podržel a žádné další komplikace jsme už nepřipustlili. Po jednom z našich rohů jsme trefili břevno, Radima v samostatném úniku vychytal brankář Řečkovic, ale díky našemu neustálému napadání jsme vybojovali míč a Jirka vstřelil druhý gól. Posledních 15 minut jsme kontrolovali zápas a k ničemu jsme je nepustili a zaslouženě jsme vyhráli 2:1. Děkuji všem hráčům, kteří nastoupili v tomto zápase. Ještě 3 hodiny před začátkem zápasu jsme nebyly kompletní, ale vše nakonec dobře dopadlo.

BYS - RCV 2:1 (1:1)

Střelci: Radim, Jirka

Hráli: Ruprd, Vítek, Dominik, Jeňa, Tom, Pavel, Ondra, Vojta, Koffi, Jirka, Radim a Caesar.