BYS - PET 0:3

29.05.2011 19:03

V osmém zápase FFL jsme bohužel prohráli s Petrovem 0:3. Tým Petrova byl v tomto zápase považován za favorita, ale v 1. poločase mezi oběma týmy nebyl žádný rozdíl, možná jsme měli malou převahu. Hra probíhala během 1. poločasu ve středu hřiště. Když jsme se my nebo soupeř dostali k zakončení, většinou střela skončila pár metrů vedle brány nebo v náručí gólmana. Ovšem minutu před koncem 1. poločasu hráči Petrova po rohovém kopu rozebrali naši obranu a dali nám branku do šatny.

Ve druhém poločase měl soupeř vetší převahu, více kontroloval hru a my jsme už bohužel nestíhali, protože jsme měli pouze jednoho hráče na střídání. Také jsme si vypracovali nějaké šance, ale branku jsme nevstřelili. Největší šanci měl Tom, kdy z hranice velkého vápna vypálil nebezpečnou střelu. Tu zastavila hlava jednoho z obránců Petrova, který byl jen pořádně otřesen. Druhý gól padl po autovém vhazování, kdy soupeř vyhrál hlavičkový souboj a následnou dorážku poslal opět hlavičkou do protipohybu brankáře. Třetí branku jsme obdrželi v samostatném závěru, kdy jsme nedůrazně odkopli míč a soupeř pohotově zakončil k tyči.

Chtěl bych poděkovat všem hráčům, kteří nastoupili v tomto zápase a bojovali statečně až do konce utkání.

BYS - PET 0:3 (0:1)

Hráli: Pavel, Dominik, Vítek, Jeňa, Salw, Vojta, Ondra, Petr, Zdeněk, Tom, Radim a Balzám