BYS - MNO 2:1

06.06.2011 18:42

V devátém utkání FFL jsme porazili ve velmi důležitém utkání Minority 2:1 a to nám v brance chytal Tom, který vždy hraje v záloze. Také bych měl říct, že informace o tomto zápase mám jenom z doslechu, protože jsem tuto neděli byl mimo Brno. Zápas se pro nás vyvíjel výborně, protože jsme již ve druhé minutě vstřelili gól. Autorem branky byl Salw. V prvním poločase jsme soupeře přehrávali, ale další branku jsme nepřidali. Ve druhém poločase se síly trochu vyrovnaly, ale po Balzámově individuální akci jsme vedli už 2:0. Ovšem závěr zápasu byl velmi dramatický, neboť Minorité po jednom z řady rohů snížili na 2:1 a těsně před koncem utkání Dominik vykopl míč z brankové čáry na roh. Vítezství bylo vydřené a velmi důležité.

Chtěl bych moc poděkovat Tomovi, který to zkusil v brance a několika dobrými zákroky podržel náš tým. Dík patří také všem hráčům za výborný výkon proti soupeři, který měl snad 6 hráčů na střídání. My jsme měli pouze jednoho.

BYS - MNO 2:1 (1:0)

Střelci: Salw, Balzám

Hráli: Tom, Dominik, Vítek, Jeňa, Salw, Honza, Zdeněk, Tomáš, Balzám, Caesar a Pepa.