BYS - LES 4:1

12.06.2011 19:26

Poslední zápas v této sezóně FFL se nám povedl na jedničku, protože jsme porazili hráče Lesné 4:1. Už v úvodu utkání jsme soupeře dostali pod tlak, ze kterého jsme vytěžili dvě branky. Tu první vstřelil Vojta a druhý gól přidal Radim, kdy krásným lobem překonal brankáře Lesné a míč se pomalu dokutálel do branky. Potom se síly na hřišti srovnaly, ale přesto jsme si dokázali vypracovat nějaké šance. Soupeř za celý první poločas vystřelil na naší branku pouze jednou, bohužel z toho byl gól v naší síti.

Na začátku druhého poločasu jsme přidali další dvě branky. Caesar poslal míč do prázdné branky, když jsme po pěkné spolupráci rozebrali obranu hráčů Lesné. Čtvrtý gól přidal Tom, když se po našem přímém kopu ocitl sám před brankou a z otočky zavěsil. Po této brance jsme se uklidnili a zápas jsme si pohlídali. Ještě jsme mohli přidat několik branek, když Zdeňkova patička skončila pár centimetrů vedle branky a Balzáma vychytal brankář Lesné. Pavel se tentokrát v brance moc nezapotil, pouze ve druhém poločase vychytal jeden vážnější protiútok Lesné. Po konečném hvizdu jsme odcházeli spokojeni, neboť jsme se tímto vítězstvím posunuli na 5.místo. Chtěl bych poděkovat všem hráčům, kteří svojí bojovností a běhavostí přispěli k tomuto vítězství.